19 rezultate

Oferte imobiliare în Voluntari

Vila P+2 | Pipera | Piscina |

1,350,000 €

Casă / Vilă cu 8 camere de vânzare
Central, Voluntari
382 mp
2012

Apartament 3 camere I Residence 5 I Matei Basarab

310,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Voluntari
120 mp
2025

Vila de închiriat - 4 camere Matei Millo

2,599 €

Casă / Vilă cu 5 camere de închiriat
Central, Voluntari
180 mp

Apartament 2 camere Cortina North

190,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Voluntari
45 mp
2023

Studio cu Chirias în Residence 5 – Investiție Perfectă

122,000 €

Apartament cu 1 camere de vânzare
Central, Voluntari
37 mp
2024

Vilă Exclusivistă în Ansamblu |Piscină Privată| Pipera –Iancu Nicolae

1,589,999 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Central, Voluntari
313 mp
2025

Apartament 2 camere | Cortina North

168,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Voluntari
42 mp
2023

Apartament 2 camere I Residence 5 I Super Deal

205,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Voluntari
65 mp
2024

Apartament 3 camere I Residence 5 I Matei Basarab

330,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Voluntari
120 mp

Casa P+2 | Pipera | Zona Linistita

399,999 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Central, Voluntari
135 mp
2026

Vila Premium | Pipera |

1,620,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 10 camere de vânzare
Central, Voluntari
413.5 mp
2025

Teren Blv Pipera | Oportunitate de investitie | Casa pe teren

799,999 € (negociabil)

Teren de 923 mp de vânzare
Central, Voluntari
923 mp

Teren Pipera | Posibilitate de investitie

631,498 € (negociabil) + 21% TVA

Teren de 1,263 mp de vânzare
Central, Voluntari
1,263 mp

Teren 2500 MP | Emil Racovita - Pipera | URB - P+6

549,999 € (negociabil)

Teren de 2,500 mp de vânzare
Exterior Est, Voluntari
2,500 mp

Apartament 2 Camere | Pipera - Residece5

189,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Nord, Voluntari
56.2 mp
2024

Claudiu Goian, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 387 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de închiriat Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, case vile de vânzare Bucuresti sau terenuri de vânzare Bucuresti.